AKTUALNOŚCI

19.05.2015

Stowarzyszenie Lepsze Jutro na Powiatowym Dniu Organizacji Pozarządowych

W niedzielę 17 maja nasze Stowarzyszenie "Lepsze Jutro" wzięło udział w odbywającym się już po raz trzeci Powiatowym Dniu Organizacji Pozarządowych "NGO-to jest to", organizowanym przez Starostę Dzierżoniowskiego. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tej imprezie i zaprezentować działalnośc naszego Stowarzyszenia. Jest to doskonała okazja, aby pokazać się na lokalnym rynku i zwrócić uwagę na potrzebę angażowania się w inicjatywy niosące pomoc potrzebującym.

Wraz z podopiecznymi Domu Dziecka zaprezentowaliśmy na naszym stoisku ręcznie robione ozdoby, wykonane przez członków naszego Stowarzyszenia oraz naszych podopiecznych. Wszystkim zainteresowanym mogliśmy wyjaśnić na czym polega nasza charytatywna działalność i pochwalić się tym, że poglliśmy już nie jednemu wychowankowi Domu Dziecka, który wszedł w dorosłe życie z naszą pomocą.

 

 

 

‹ powrót
 
Strona powstała przy wsparciu portalu www.domydziecka.org
Projekt współfinansowany w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich